Strona główna Aktualności Aktualności Konferencja Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym

Konferencja Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym

Konferencja Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym

11 stycznia, w Gdańsku, odbyła się konferencja „Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym”, której byliśmy Srebrnym Sponsorem.

Na konferencji zaprezentowaliśmy najnowszy produkt digitexCZK/IP – cyfrowy system ostrzegania i informowania ludności. Dodatkowo przeprowadziliśmy pokaz działania Mobilnej Syreny Alarmowej zamontowanej na pojeździe terenowym. Z przyjemnością informujemy, że nasza prezentacja została najwyżej oceniona przez uczestników konferencji.

Dziękujemy Państwu za uwagę i dużą frekwencję podczas gdańskiej konferencji i zapraszamy na kolejne spotkania poświęcone problematyce zarządzania kryzysowego.

Media o nas: successpoint.pl


Wpisy powiązane

digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

Ubiegły tydzień spędziliśmy na Ukrainie. Podczas wyjazdu, mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi Partnerami oraz uczestniczyć w spotkaniach z nowymi, potencjalnymi klientami …

digitex na FIRETECH ‘2019 Ukraina

digitex na FIRETECH ‘2019 Ukraina

W dniach 7-11 października 2019 r. wraz z naszym Partnerem, firmą OPTIMA-KOMPLEX, uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach FIRETECH ‘2019. Wystawa ta dotyczyła pożarnictwa, ratownictwa, bezpieczeństwa przemysłowego …