fbpx
Kariera

Kariera

Uprzejmie informujemy, że w ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

w Dziale Produkcji Zintegrowanych Systemów Powiadamiania digitex

TECHNIK SERWISANT

Opis stanowiska:

  • pomiary, diagnostyka i serwisowanie układów i urządzeń elektronicznych,
  • montaż, uruchamianie i programowanie układów i urządzeń elektronicznych,
  • konfiguracja i strojenie układów i urządzeń elektronicznych,
  • współpraca z zespołami: produkcyjnym, wdrożeniowym i projektowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektroniczne/elektryczne lub pokrewne),
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą, naprawą i uruchamianiem urządzeń elektronicznych,
  • umiejętność lutowania SMD i THT,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, w szczególności czytania i rozumienia schematów układów elektronicznych,
  • znajomość zagadnień radiowej komunikacji VHF/UHF będzie dodatkowym atutem,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Koleżeńską atmosferę pracy w zespole pełnym pasjonatów.
  • Adekwatne wynagrodzenie: cenimy Twój wkład i doświadczenie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego.
  • Rozwój i szkolenia: inwestujemy w Twój rozwój, oferując szkolenia i naukę języka angielskiego.
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne oraz kartę Multisport.
  • Przyjazne i doskonale skomunikowane miejsce pracy w samym sercu Sopotu, przy stacji SKM Sopot Wyścigi.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@digitex.pl. W tytule maila proszę wpisać „Technik Serwisant” z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

praktyki studenckie

STUDENCIE!

Serdecznie zapraszamy do odbycia praktyki studenckiej w dziale Wdrożeń i Testów (WiT).

Oferta praktyk jest skierowana przede wszystkim do studentów min. 3 roku studiów o profilu elektronicznym i/lub informatycznym, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe.

Mile widziana znajomość:
– testowanie aplikacji webowych,
– podstawy linux,
– podstawy programowania python,
– budowa sieci (+vpn).

Przyjmujemy praktykantów zarówno w roku akademickim jak i okresie wakacyjnym.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na: wit@digitex.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą i/lub działalnością firmy, zapraszamy na nasz profil pracodawcy oraz do śledzenia naszego fanpage.