fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych rozwiązań firmy Digitex oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Tegoroczna edycja PMRExpo zgromadziła ekspertów, przedstawicieli firm oraz entuzjastów technologii z całego świata, by wymieniać wiedzę, doświadczenia i prezentować najnowsze osiągnięcia branżowe. Dla Digitex udział w tym wydarzeniu stanowił nie tylko okazję do promocji swoich najnowszych rozwiązań, ale także możliwość zgłębienia potrzeb rynku oraz zbierania cennych informacji zwrotnych od klientów i partnerów.

Podczas trwania targów, stoisko Digitex cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Firma zaprezentowała swoje produkty, w tym zaawansowane systemy i rozwiązania software`owe wspierające bezpieczeństwo i efektywność pracy w różnych sektorach.

Nasz zespół specjalistów był dostępny na stoisku, aby udzielać wszelkich informacji, dzielić się wiedzą i dyskutować na temat potrzeb oraz wyzwań w obecnych czasach. Była to okazja nie tylko do zaprezentowania naszych produktów, ale także do nawiązania nowych relacji biznesowych i zacieśnienia współpracy z naszymi obecnymi partnerami.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i byli częścią tegorocznych targów!


Wpisy powiązane

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej zasilanie syren alarmowych opiera się na nowoczesnych panelach fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Panele słoneczne, zwane również fotowoltaicznymi, są niezawodnymi urządzeniami, które przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Umieszczane są na dachach, słupach lub innych dostępnych powierzchniach w […]

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

W czerwcu tego roku, stolica Dolnego Śląska stała się areną niezwykłego wydarzenia – Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w FireFit Championships, znanego również jako „Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023”. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę nie tylko strażaków, ale także szerokiego grona entuzjastów sportu i społeczności […]