Strona główna Aktualności Aktualności Konferencja Zarządzania Kryzysowego

Konferencja Zarządzania Kryzysowego

Konferencja Zarządzania Kryzysowego

Digitex jest sponsorem kolejnej edycji ogólnopolskiej konferencji „Systemy do zarządzania kryzysowego”, która odbędzie się 20 kwietnia 2011 r. we Wrocławiu.

Poprowadzimy wykład na temat rozwoju cyfrowych systemów ostrzegania ludności w Polsce przeznaczonych dla całych województw, powiatów, gmin oraz małych miejscowości. Pokażemy jak budujemy takie systemy m.in. w województwach wielkopolskim i mazowieckim. Dodatkowo odbędzie się pokaz możliwości mobilnej syreny alarmowej zainstalowanej na samochodzie terenowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ww. tematyką do udziału w konferencji. Dla przedstawicieli m.in. jednostek samorządów terytorialnych, instytucji administracyjnych, centrów zarządzania kryzysowego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego oraz specjalistów do zarządzania kryzysowego, ochrony infrastruktury krytycznej i bezpieczeństwa teleinformatycznego udział w konferencji jest bezpłatny.


Wpisy powiązane

Syreny DSE-2400S na Łotwie

Syreny DSE-2400S na Łotwie

Miło nam poinformować, że dostarczyliśmy i wdrożyliśmy publiczny system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP na Łotwie. W ramach projektu zostały wybudowane nowe punkty alarmowe, składające się z nowoczesnych syren elektronicznych serii DSE-2400S z głośnikami szczelinowymi …

26 syren elektronicznych DSE już na Litwie

26 syren elektronicznych DSE już na Litwie

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt “Poprawa i rozwój systemów ostrzegania publicznego na Litwie” w ramach priorytetu 5 “Środowisko – zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych i adaptacja do zmian klimatu” w ramach Programu działań dla funduszy Unii Europejskiej – Inwestycje w 2014-2020 …