fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. Partnerstwa Strategicznego, Leonid Bilecki.

Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że mogliśmy wspierać 35. OBrMP od samego początku. Jako specjaliści w dziedzinie systemów alarmowania ludności, dostarczyliśmy kompleksowy system składający się z syren alarmowych wraz z manipulatorem sterującym, który wspomaga prace wojska. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania technologiczne sprawdziły się w ekstremalnych warunkach działań militarnych i przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i skuteczności tej jednostki.

Chcielibyśmy również podkreślić, że mimo dużych trudności wynikających z zagrożenia, nasi pracownicy, od początku wojny, osobiście przekazywali produkty i urządzenia, które były niezbędne dla ukraińskich wojsk i zarządzania kryzysowego. To dla nas bardzo ważne, aby nie tylko dostarczać nasze rozwiązania, ale również angażować się osobiście, aby potrzeby naszych klientów były w pełni zaspokojone.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat udzielonego przez naszą firmę wsparcia.

Dziękujemy 35. Oddzielnej Brygadzie Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego za to wyróżnienie i za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Jesteśmy zobowiązani do dalszego wspierania Ukrainy i jej sił zbrojnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa i pokoju w regionie.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

W czerwcu tego roku, stolica Dolnego Śląska stała się areną niezwykłego wydarzenia – Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w FireFit Championships, znanego również jako „Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023”. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę nie tylko strażaków, ale także szerokiego grona entuzjastów sportu i społeczności […]