fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023: firma Digitex wspiera rywalizację

W czerwcu tego roku, stolica Dolnego Śląska stała się areną niezwykłego wydarzenia – Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w FireFit Championships, znanego również jako „Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023”. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę nie tylko strażaków, ale także szerokiego grona entuzjastów sportu i społeczności lokalnej. 

FireFit Championships to zmagania, które testują kondycję fizyczną, umiejętności ratownicze i wytrzymałość psychiczną strażaków. Uczestnicy rywalizują w serii konkurencji, od biegu z wężem strażackim, poprzez symulowane akcje gaśnicze, do wspinania po drabinie. To prawdziwe wyzwanie, które podkreśla nie tylko siłę i sprawność fizyczną, ale także profesjonalizm oraz zdolności ratownicze.

Firma Digitex przekazując darowiznę, wyraziła swoje uznanie i wsparcie dla tych bohaterów, którzy na co dzień ryzykują swoje życie, aby chronić społeczeństwo i zapewnić bezpieczeństwo. Darowizna przekazana przez firmę miała na celu wspieranie imprezy, ułatwienie organizacji oraz zapewnienie uczestnikom odpowiednich warunków.

Wydarzenie to odbyło się w dniach 23-24 czerwca 2023 roku we Wrocławiu i zgromadziło strażaków z całego kraju oraz z zagranicy. Współzawodnictwo było zacięte, a atmosfera pełna współbraterstwa i wzajemnego wsparcia.

Impreza „Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023” nie tylko zaoferowała emocjonującą rywalizację sportową, ale także ukazała społeczności lokalnej, jak ważną rolę odgrywają strażacy w naszym społeczeństwie. Wydarzenie „Najtwardszy Strażak KWPSP we Wrocławiu 2023” pozostawiło nie tylko ślad wśród uczestników, ale także w sercach tych, którzy podziwiają determinację i poświęcenie strażaków. 

Link do wydarzenia: https://firefit.kwpsp.wroc.pl/


Wpisy powiązane

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej zasilanie syren alarmowych opiera się na nowoczesnych panelach fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Panele słoneczne, zwane również fotowoltaicznymi, są niezawodnymi urządzeniami, które przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Umieszczane są na dachach, słupach lub innych dostępnych powierzchniach w […]

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]