Strona główna Aktualności Realizacje Pierwszy w Polsce system alarmowania

Pierwszy w Polsce system alarmowania

Pierwszy w Polsce system alarmowania

Nowoczesny system alarmowania składający się z komputerowej stacji bazowej digitexCZK oraz 12 elektronicznych syren alarmowych serii DSE rozmieszczonych w różnych częściach miasta został uruchomiony w Sopocie.

“Jeśli w Sopocie wybuchnie pożar, mieszkańcy zagrożonego rejonu usłyszą nie tylko syrenę, ale i komunikat głosowy. W kurorcie właśnie uruchomiono jeden z najnowocześniejszych w kraju systemów alarmowania ludności o zagrożeniach takich jak terroryzm, złe warunki pogodowe, powódź oraz miejscach i sposobach ewakuacji. […] Sopot to pierwsze miasto w Polsce, które ma w pełni elektroniczny system alarmowania ludności – podkreśla Wojciech Pancer”.

Informacja o systemie syren elektronicznych zainstalowanych w naszym rodzimym mieście – Sopocie. Cały artykuł można przeczytać na portalu Dziennika Bałtyckiego.

Media o nas: Dziennik BałtyckiPOC


Wpisy powiązane

RADIOTELEFON TAIT W SYSTEMIE DIGITEXCZK/IP

RADIOTELEFON TAIT W SYSTEMIE DIGITEXCZK/IP

We wrześniu, w ramach podpisanej umowy, zmodernizowaliśmy istniejący rosyjski system alarmowania ludności i wykonaliśmy pierwszą implementację systemu digitexCZK/IP® …

Syrena DSE w fabryce celulozy, w Bułgarii

Syrena DSE w fabryce celulozy, w Bułgarii

Miło nam poinformować, że w listopadzie 2018 r., dostarczyliśmy elektroniczną syrenę alarmową DSE-1200S, o mocy 1200W, do fabryki celulozy w Bułgarii …