fbpx
Strona główna Produkty Cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP (SAiOL)

Cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP (SAiOL)

Centrale alarmowe

Pełnią funkcję interfejsu łączącego syreny pracujące w technologii radiowej (cyfrowej lub analogowej) z systemem digitexCZK/IP® pracującym w sieci IP. Umożliwiają wysyłanie i odbieranie transmisji pakietowej za pomocą radiotelefonu analogowo-cyfrowego oraz protokołu IP.

Oprogramowanie dyspozytorskie

Oprogramowanie digitex WAVE umożliwia dostęp do jednoczesnego zarządzania wszystkimi punktami alarmowymi z każdego miejsca na świecie. Umożliwia włączanie alarmów, przekazywanie komunikatów głosowych, uruchamianie wybranych funkcji za pomocą sieci GSM (w formie SMS), testowanie syren oraz odtwarzanie komunikatów głosowych przesyłanych w formie tekstowej (TTS).

Manipulatory

Służą do natychmiastowego uruchamiania systemu digitexCZK/IP® na terenie obiektu, w którym pracują. Manipulatory przeznaczone są do sterowania syrenami alarmowymi zarówno w sposób lokalny jak i zdalny.

Czujniki

Współpracują z cyfrowym systemem alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP®. Dokonują automatycznych pomiarów parametrów, które są prezentowane na mapie oprogramowania dyspozytorskiego.