fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na Baltic Business Forum

Digitex na Baltic Business Forum

Digitex na Baltic Business Forum

W dniach 23-24 maja 2022 roku uczestniczyliśmy w prestiżowym Baltic Business Forum (BBF) w Świnoujściu.

Baltic Business Forum to forum otwartej debaty o gospodarce, geopolityce i samorządności.

Hasłem przewodnim tegorocznej, już 14 edycji BBF jest „Energia dla odbudowy Ukrainy” oraz  współpraca gospodarcza w Regionie ABC – Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. 

Podczas pobytu w pięknym Świnoujściu mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych dyskusjach i debatach na temat skutecznych sposobów pomocy dla Ukrainy, regionalnej współpracy gospodarczej i społeczno-gospodarczego rozwoju międzynarodowego.

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Firma przekazała produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Wśród licznych produktów przekazanych charytatywnie są również syreny alarmowe serii DSE, które ostrzegają mieszkańców Ukrainy o nadchodzącym zagrożeniu.

Podczas spotkania z Anatolij Kinach, Prezesem Ukraińskiego Związku Przemysłowców i Przedsiębiorców oraz byłym Premierem Ukrainy, podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy. Firmę Digitex reprezentował Wojciech Pancer, Prezes Zarządu.

Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]