fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na Baltic Business Forum

Digitex na Baltic Business Forum

Digitex na Baltic Business Forum

W dniach 23-24 maja 2022 roku uczestniczyliśmy w prestiżowym Baltic Business Forum (BBF) w Świnoujściu.

Baltic Business Forum to forum otwartej debaty o gospodarce, geopolityce i samorządności.

Hasłem przewodnim tegorocznej, już 14 edycji BBF jest „Energia dla odbudowy Ukrainy” oraz  współpraca gospodarcza w Regionie ABC – Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. 

Podczas pobytu w pięknym Świnoujściu mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych dyskusjach i debatach na temat skutecznych sposobów pomocy dla Ukrainy, regionalnej współpracy gospodarczej i społeczno-gospodarczego rozwoju międzynarodowego.

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Firma przekazała produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Wśród licznych produktów przekazanych charytatywnie są również syreny alarmowe serii DSE, które ostrzegają mieszkańców Ukrainy o nadchodzącym zagrożeniu.

Podczas spotkania z Anatolij Kinach, Prezesem Ukraińskiego Związku Przemysłowców i Przedsiębiorców oraz byłym Premierem Ukrainy, podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy. Firmę Digitex reprezentował Wojciech Pancer, Prezes Zarządu.

Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

Firma Digitex Sp. z o.o. Sp. k. wyraża pełne wsparcie zarówno dla naszych wszystkich pracowników z Ukrainy, ich rodzin i bliskich, jak i dla całego kraju.  Jesteśmy #solidarnizUkrainą i działamy tak, aby nasza pomoc była kompleksowa. Dlatego w ramach pomocy charytatywnej przekazaliśmy 7 wysokowydajnych tabletów, […]