Strona główna Aktualności Realizacje Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Przekazujemy naszym Sąsiadom konkretne produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego.

Oprócz dostarczonych już tabletów, łopat, terminala Starlink, prądownic, węży i rękawic strażackich, firma dostarcza systemy alarmowania i ostrzegania ludności produkcji digitex. Systemy te składają się z syren alarmowych, które emitują dźwięk ogłaszający alarm oraz komunikaty głosowe informujące o rodzaju zagrożenia m.in. ataku z powietrza lub ryzyku występowania min w okolicy.

Polskie syreny digitex trafiły już do Łucka, Lwowa, Kijowa, Mariupola, Zaporoża, Winnicy i Obwodów: Chmielnickiego, Odeskiego i Iwanofrankiwskiego.
Pomimo, dużych trudności wynikających z zagrożenia kilka dni temu dostarczyliśmy do Charkowa dwie nowe syreny alarmowe serii DSE wraz z centralą alarmową DCA-4000 i dodatkowym pulpitem sterującym DPS-4000. Urządzenia w razie potrzeby mogą zostać przeniesione w nową lokalizację. Całość komunikuje się zdalnie z wykorzystaniem cyfrowej komunikacji radiowej, bez potrzeby korzystania z zewnętrznej infrastruktury komunikacyjnej, która w tej chwili jest mocno przeciążona i zawodna.

Mamy nadzieję, że system będzie służył miastu jak najdłużej i zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo i czas, by zminimalizować ewentualne skutki zagrożenia.

Ukraina – Charków – Hymn wyemitowały syreny alarmowe DSE (900 W)

Syreny mogą emitować dowolny rodzaj dźwięku. Po zakończonej instalacji przeprowadzono głośny test syren. A z głośników wydobył się hymn Ukrainy wyraz solidarności z narodem ukraińskim.


Wpisy powiązane

Eksport syren alarmowych do Indii

Eksport syren alarmowych do Indii

Inwestor z Indii podjął decyzję o ulepszeniu infrastruktury bezpieczeństwa poprzez inwestycję w polskie syreny alarmowe produkcji Digitex Sp. z o.o. Sp. k. System ostrzegania służy do alarmowania i ostrzegania mieszkańców o zbliżających się sytuacjach kryzysowych m.in. powodziach, pożarach, awariach przemysłowych lub atakach terrorystycznych. Najskuteczniejszą formą […]

Malezja wyposażona w digitex

Malezja wyposażona w digitex

Read article in English We współpracy z lokalnym partnerem dostarczyliśmy 30 syren alarmowych do stanu Pahang w Malezji, na Półwyspie Malajskim. System ostrzegania służy do informowania mieszkańców o zbliżających się lub bieżących sytuacjach kryzysowych m.in. o powodziach, pożarach, klęskach żywiołowych lub atakach terrorystycznych. Malezja jest […]