fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności DIGITEX na European Economic Congress

DIGITEX na European Economic Congress

DIGITEX na European Economic Congress

W dniach 25-27 kwietnia 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC) w Katowicach.

European Economic Congress, czyli Europejski Kongres Gospodarczy to forum otwartej debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki.

Tegoroczna, już 14 edycja zrzeszyła ponad 5000 uczestników, 300 dziennikarzy i 700 prelegentów. Przewodnim tematem wydarzenia była wojna w Ukrainie i jej wpływ na Europę. 

Podczas trzydniowego pobytu mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych dyskusjach i debatach na temat skutecznych sposobów pomocy dla Ukrainy, społeczno-gospodarczego rozwoju Polski i Europy, a także o zaawansowanych technologiach, jakimi są m.in. cyfrowe systemy alarmowania ludności.

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Firma przekazała produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Wśród licznych darów przekazanych charytatywnie są również syreny alarmowe serii DSE, które ostrzegają mieszkańców Ukrainy o nadchodzącym zagrożeniu. 

Podczas forum EEC mieliśmy przyjemność podzielić się z uczestnikami naszym doświadczeniem dotyczącym wsparcia dla naszych Sąsiadów oraz zaprezentować działalność naszej firmy.

Tegoroczni prelegenci Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2022 r. 

źródło: https://www.eecpoland.eu/2022/pl/

Wszystkim uczestnikom i prelegentom EEC, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać i porozmawiać na temat przyszłości Polski i Europy serdecznie dziękujemy za owocną dyskusję. 


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]