fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności DIGITEX na European Economic Congress

DIGITEX na European Economic Congress

DIGITEX na European Economic Congress

W dniach 25-27 kwietnia 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC) w Katowicach.

European Economic Congress, czyli Europejski Kongres Gospodarczy to forum otwartej debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki.

Tegoroczna, już 14 edycja zrzeszyła ponad 5000 uczestników, 300 dziennikarzy i 700 prelegentów. Przewodnim tematem wydarzenia była wojna w Ukrainie i jej wpływ na Europę. 

Podczas trzydniowego pobytu mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych dyskusjach i debatach na temat skutecznych sposobów pomocy dla Ukrainy, społeczno-gospodarczego rozwoju Polski i Europy, a także o zaawansowanych technologiach, jakimi są m.in. cyfrowe systemy alarmowania ludności.

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Firma przekazała produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Wśród licznych darów przekazanych charytatywnie są również syreny alarmowe serii DSE, które ostrzegają mieszkańców Ukrainy o nadchodzącym zagrożeniu. 

Podczas forum EEC mieliśmy przyjemność podzielić się z uczestnikami naszym doświadczeniem dotyczącym wsparcia dla naszych Sąsiadów oraz zaprezentować działalność naszej firmy.

Tegoroczni prelegenci Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2022 r. 

źródło: https://www.eecpoland.eu/2022/pl/

Wszystkim uczestnikom i prelegentom EEC, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać i porozmawiać na temat przyszłości Polski i Europy serdecznie dziękujemy za owocną dyskusję. 


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

Firma Digitex Sp. z o.o. Sp. k. wyraża pełne wsparcie zarówno dla naszych wszystkich pracowników z Ukrainy, ich rodzin i bliskich, jak i dla całego kraju.  Jesteśmy #solidarnizUkrainą i działamy tak, aby nasza pomoc była kompleksowa. Dlatego w ramach pomocy charytatywnej przekazaliśmy 7 wysokowydajnych tabletów, […]