fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Syreny wspierają Ukrainę

Syreny wspierają Ukrainę

Syreny wspierają Ukrainę

Od kilku lat rozwijamy system powiadamiania i alarmowania ludności na Ukrainie. Syreny alarmowe DSE ostrzegają już we Lwowie, Winnicy, Łucku, Mariupolu, Mikołajewie, w obwodzie Iwano-Frankowskim i Chmielnickim.

Systemy alarmowania i ostrzegania ludności digitex mają możliwość emitowania komunikatów głosowych na żywo lub z banku audio z wgranymi komunikatami, również w języku ukraińskim. 

W obliczu wojny odpowiadamy na bieżące zapotrzebowanie Ukrainy w syreny alarmowe DSE, które mają za zadanie ostrzegać ludność przed atakiem. Nowe syreny alarmowe DSE niemal codziennie docierają na Ukrainę i tworzą system ostrzegawczy w rejonach, które na dzień dzisiejszy nie są objęte wojną. 

 

Wideo: Syrena alarmowa DSE-900S – Łuck, Ukraina.

Pomoc w doborze syren alarmowych na Ukrainę:

Leonid Bilecki tel: +48 531 252 960 lub e-mail: leon.bilecki@digitex.pl


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

Firma Digitex Sp. z o.o. Sp. k. wyraża pełne wsparcie zarówno dla naszych wszystkich pracowników z Ukrainy, ich rodzin i bliskich, jak i dla całego kraju.  Jesteśmy #solidarnizUkrainą i działamy tak, aby nasza pomoc była kompleksowa. Dlatego w ramach pomocy charytatywnej przekazaliśmy 7 wysokowydajnych tabletów, […]