Strona główna Aktualności Realizacje Syreny wspierają Ukrainę

Syreny wspierają Ukrainę

Syreny wspierają Ukrainę

Od kilku lat rozwijamy system powiadamiania i alarmowania ludności na Ukrainie. Syreny alarmowe DSE ostrzegają już we Lwowie, Winnicy, Łucku, Mariupolu, Mikołajewie, w obwodzie Iwano-Frankowskim i Chmielnickim.

Systemy alarmowania i ostrzegania ludności digitex mają możliwość emitowania komunikatów głosowych na żywo lub z banku audio z wgranymi komunikatami, również w języku ukraińskim. 

W obliczu wojny odpowiadamy na bieżące zapotrzebowanie Ukrainy w syreny alarmowe DSE, które mają za zadanie ostrzegać ludność przed atakiem. Nowe syreny alarmowe DSE niemal codziennie docierają na Ukrainę i tworzą system ostrzegawczy w rejonach, które na dzień dzisiejszy nie są objęte wojną. 

 

Wideo: Syrena alarmowa DSE-900S – Łuck, Ukraina.

Pomoc w doborze syren alarmowych na Ukrainę:

Leonid Bilecki tel: +48 531 252 960 lub e-mail: leon.bilecki@digitex.pl


Wpisy powiązane

digitex na World Urban Forum (WUF11)

digitex na World Urban Forum (WUF11)

Ostatnie czerwcowe dni spędzamy w Katowicach, gdzie odbywa się Światowe Forum Miejskie – World Urban Forum (WUF11). World Urban Forum jest największym i najważniejszym wydarzeniem na świecie poświęconym rozwojowi miast i kreowaniu lepszej przyszłości. Organizowane jest pod patronatem ONZ. Tegoroczna, już 11 edycja, której hasło […]

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

200 cyfrowych syren elektronicznych i 31 central alarmowych stanowi nowoczesny system alarmowania ludności w województwie pomorskim. To największa inwestycja w Polsce. Read article in English „Rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania ludności o zagrożeniach dla województwa pomorskiego”- taką nazwę nosi zrealizowany przez firmę Digitex projekt Pomorskiego […]