Strona główna Aktualności Realizacje Kazachstan stawia na digitex

Kazachstan stawia na digitex

Kazachstan stawia na digitex

Zakończyliśmy I etap inwestycji w system alarmowania i ostrzegania ludności w Kazachstanie. W ramach tego etapu dostarczyliśmy centrale alarmowe DCA-4000 (wojewódzką i powiatowe) oraz syreny elektroniczne serii DSE-600S (o mocy 600 W).

Zmiany istoty zagrożeń wymuszają sukcesywne rozszerzanie infrastruktury krytycznej. Nowo wybudowana infrastruktura ma istotny wpływ na poczucie bezpieczeństwa obywateli obwodu Dżambulskiego Republiki Kazachstanu i sprawne funkcjonowanie obrony cywilnej Państwa.

Zainstalowane syreny służą nie tylko do alarmowania ludności o wystąpieniu zagrożenia np. powodzi, ataku terrorystycznego, ale także przekazują istotne komunikaty głosowe dotyczące aktualnej sytuacji pandemicznej oraz informują o ważnych wydarzeniach w regionie.

Zakończony I etap realizacji inwestycji stanowi pierwszy krok do powstania niezawodnego systemu alarmowania ludności na terenie Kazachstanu. W ramach kolejnego etapu nastąpi rozbudowa o kolejne centrale i punkty alarmowe.


Wpisy powiązane

Eksport syren alarmowych do Indii

Eksport syren alarmowych do Indii

Inwestor z Indii podjął decyzję o ulepszeniu infrastruktury bezpieczeństwa poprzez inwestycję w polskie syreny alarmowe produkcji Digitex Sp. z o.o. Sp. k. System ostrzegania służy do alarmowania i ostrzegania mieszkańców o zbliżających się sytuacjach kryzysowych m.in. powodziach, pożarach, awariach przemysłowych lub atakach terrorystycznych. Najskuteczniejszą formą […]

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Read article in English Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Przekazujemy naszym Sąsiadom konkretne produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Oprócz dostarczonych już tabletów, łopat, terminala Starlink, prądownic, węży i rękawic strażackich, firma dostarcza systemy alarmowania […]