fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Kazachstan stawia na digitex

Kazachstan stawia na digitex

Kazachstan stawia na digitex

Zakończyliśmy I etap inwestycji w system alarmowania i ostrzegania ludności w Kazachstanie. W ramach tego etapu dostarczyliśmy centrale alarmowe DCA-4000 (wojewódzką i powiatowe) oraz syreny elektroniczne serii DSE-600S (o mocy 600 W).

Zmiany istoty zagrożeń wymuszają sukcesywne rozszerzanie infrastruktury krytycznej. Nowo wybudowana infrastruktura ma istotny wpływ na poczucie bezpieczeństwa obywateli obwodu Dżambulskiego Republiki Kazachstanu i sprawne funkcjonowanie obrony cywilnej Państwa.

Zainstalowane syreny służą nie tylko do alarmowania ludności o wystąpieniu zagrożenia np. powodzi, ataku terrorystycznego, ale także przekazują istotne komunikaty głosowe dotyczące aktualnej sytuacji pandemicznej oraz informują o ważnych wydarzeniach w regionie.

Zakończony I etap realizacji inwestycji stanowi pierwszy krok do powstania niezawodnego systemu alarmowania ludności na terenie Kazachstanu. W ramach kolejnego etapu nastąpi rozbudowa o kolejne centrale i punkty alarmowe.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]