Strona główna Aktualności Realizacje Kazachstan – 2 etap inwestycji

Kazachstan – 2 etap inwestycji

Kazachstan – 2 etap inwestycji

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy II etap budowy systemu alarmowania i ostrzegania ludności w Kazachstanie.

W ramach kolejnego etapu dostarczyliśmy partię 20 syren alarmowych serii DSE-600S (o mocy 600 W) oraz centrale DCA-4000 sterujące systemem.

Kazachstan

Zainstalowane syreny służą do ostrzegania ludności nie tylko podczas konfliktu zbrojnego (np. nalotów z powietrza), ale także alarmują o wystąpieniu zagrożenia naturalnego np. powodzi czy podtopienia. Ponadto, system kazachski został wyposażony w możliwość wygłaszania komunikatów głosowych. Komunikaty mają za zadanie informować mieszkańców o aktualnej sytuacji pandemicznej oraz o ważnych wydarzeniach w regionie.

Zakończony II etap realizacji inwestycji stanowi rozbudowę zainstalowanego w listopadzie 2021 r. systemu alarmowania ludności na terenie Kazachstanu.


Wpisy powiązane

digitex na World Urban Forum (WUF11)

digitex na World Urban Forum (WUF11)

Ostatnie czerwcowe dni spędzamy w Katowicach, gdzie odbywa się Światowe Forum Miejskie – World Urban Forum (WUF11). World Urban Forum jest największym i najważniejszym wydarzeniem na świecie poświęconym rozwojowi miast i kreowaniu lepszej przyszłości. Organizowane jest pod patronatem ONZ. Tegoroczna, już 11 edycja, której hasło […]

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

200 cyfrowych syren elektronicznych i 31 central alarmowych stanowi nowoczesny system alarmowania ludności w województwie pomorskim. To największa inwestycja w Polsce. Read article in English „Rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania ludności o zagrożeniach dla województwa pomorskiego”- taką nazwę nosi zrealizowany przez firmę Digitex projekt Pomorskiego […]