fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Kazachstan – 2 etap inwestycji

Kazachstan – 2 etap inwestycji

Kazachstan – 2 etap inwestycji

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy II etap budowy systemu alarmowania i ostrzegania ludności w Kazachstanie.

W ramach kolejnego etapu dostarczyliśmy partię 20 syren alarmowych serii DSE-600S (o mocy 600 W) oraz centrale DCA-4000 sterujące systemem.

Kazachstan

Zainstalowane syreny służą do ostrzegania ludności nie tylko podczas konfliktu zbrojnego (np. nalotów z powietrza), ale także alarmują o wystąpieniu zagrożenia naturalnego np. powodzi czy podtopienia. Ponadto, system kazachski został wyposażony w możliwość wygłaszania komunikatów głosowych. Komunikaty mają za zadanie informować mieszkańców o aktualnej sytuacji pandemicznej oraz o ważnych wydarzeniach w regionie.

Zakończony II etap realizacji inwestycji stanowi rozbudowę zainstalowanego w listopadzie 2021 r. systemu alarmowania ludności na terenie Kazachstanu.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015. Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza […]