Strona główna Aktualności Aktualności Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

W związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów możliwością pozyskania wsparcia finansowego na budowę i modernizację systemów alarmowania i łączności, nasza firma postanowiła wprowadzić usługę, która będzie Państwa wspierała w tym zakresie.

Mając na uwadze nowe możliwości, jakie niesie za sobą przyznanie Polsce kolejnych środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej w latach 2014-2020 i zarazem trudności związanych z uzyskaniem dofinansowania oferujemy Państwu pomoc na następujących polach:

  • konsultacje na etapie rozpoznawania potrzeb w Państwa jednostce,
  • przygotowanie kompletu wymaganej dokumentacji aplikacyjnej: wniosek, studium wykonalności, analiza ekonomiczno-finansowa oraz ewentualne projekty budowlane,
  • przygotowanie postępowania przetargowego,
  • zarządzanie projektem, jego promocja oraz rozliczenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku powoduje, iż jesteśmy otwarci na pomoc w realizacji również takich przedsięwzięć, w które zaangażowanych jest jednocześnie kilka jednostek.

Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest bezpłatnymi konsultacjami, które mają za zadanie skorelowanie Państwa potrzeb z możliwością pozyskania środków zewnętrznych na ich sfinansowanie. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo fachowe doradztwo ekspertów, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych, a także wsparcie w kontaktach z instytucjami pośredniczącymi.

Jesteśmy firmą, która skutecznie od kilkunastu lat na terenie całej Polski realizuje projekty związane ze zintegrowanymi systemami powiadamiania ludności i łączności. Systemy te służą do alarmowania, informowania i zapewnienia łączności dla służb ratowniczych. Znajdują one szerokie zastosowanie w Zarządzaniu Kryzysowym, (m.in. Centrach Zarządzania Kryzysowego), Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Ratownictwie Medycznym, Policji i innych służbach, jak również w powstających Centrach Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Jeśli interesuje Państwa pomoc w zakresie pozyskiwania dodatkowego finansowania proszę o kontakt z Panią Jowitą Zielinkiewicz tel.: 501-560-831 lub email: j.zielinkiewicz@agencjajj.pl

W innych sprawach związanych z ofertą zintegrowanych systemów powiadamiania digitex proszę o kontakt z naszym Biurem Marketingu i Sprzedaży tel.: 58 555 88 60, e-mail: digitex@digitex.pl.