Strona główna Aktualności Aktualności Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

Pozyskanie funduszy unijnych dla służb pożytku publicznego

System alarmowania ludności ze środków unijnych

W związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów możliwością pozyskania wsparcia finansowego na budowę i modernizację systemów alarmowania i łączności, nasza firma postanowiła wprowadzić usługę, która będzie Państwa wspierała w tym zakresie.

Mając na uwadze nowe możliwości, jakie niesie za sobą przyznanie Polsce kolejnych środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej w latach 2014-2020 i zarazem trudności związanych z uzyskaniem dofinansowania oferujemy Państwu pomoc na następujących polach:

  • konsultacje na etapie rozpoznawania potrzeb w Państwa jednostce,
  • przygotowanie kompletu wymaganej dokumentacji aplikacyjnej: wniosek, studium wykonalności, analiza ekonomiczno-finansowa oraz ewentualne projekty budowlane,
  • przygotowanie postępowania przetargowego,
  • zarządzanie projektem, jego promocja oraz rozliczenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku powoduje, iż jesteśmy otwarci na pomoc w realizacji również takich przedsięwzięć, w które zaangażowanych jest jednocześnie kilka jednostek.

Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest bezpłatnymi konsultacjami, które mają za zadanie skorelowanie Państwa potrzeb z możliwością pozyskania środków zewnętrznych na ich sfinansowanie. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo fachowe doradztwo ekspertów, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych, a także wsparcie w kontaktach z instytucjami pośredniczącymi.

Jesteśmy firmą, która skutecznie od kilkunastu lat na terenie całej Polski realizuje projekty związane ze zintegrowanymi systemami powiadamiania ludności i łączności. Systemy te służą do alarmowania, informowania i zapewnienia łączności dla służb ratowniczych. Znajdują one szerokie zastosowanie w Zarządzaniu Kryzysowym, (m.in. Centrach Zarządzania Kryzysowego), Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Ratownictwie Medycznym, Policji i innych służbach, jak również w powstających Centrach Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Jeśli interesuje Państwa pomoc w zakresie pozyskiwania dodatkowego finansowania proszę o kontakt z Panią Jowitą Zielinkiewicz tel.: 501-560-831 lub email: j.zielinkiewicz@agencjajj.pl

W innych sprawach związanych z ofertą zintegrowanych systemów powiadamiania digitex proszę o kontakt z naszym Biurem Marketingu i Sprzedaży tel.: 58 555 88 60, e-mail: digitex@digitex.pl.