DIGITEX na ECC 2022

DIGITEX na ECC 2022

W dniach 25-27 kwietnia 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC) w Katowicach.

European Economic Congress, czyli Europejski Kongres Gospodarczy to forum otwartej debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki.

Tegoroczna, już 14 edycja zrzeszyła ponad 5000 uczestników, 300 dziennikarzy i 700 prelegentów. Przewodnim tematem wydarzenia była wojna w Ukrainie i jej wpływ na Europę. 

Podczas trzydniowego pobytu mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych dyskusjach i debatach na temat skutecznych sposobów pomocy dla Ukrainy, społeczno-gospodarczego rozwoju Polski i Europy, a także o zaawansowanych technologiach, jakimi są m.in. cyfrowe systemy alarmowania ludności.

Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Firma przekazała produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Wśród licznych darów przekazanych charytatywnie są również syreny alarmowe serii DSE, które ostrzegają mieszkańców Ukrainy o nadchodzącym zagrożeniu. 

Podczas forum EEC mieliśmy przyjemność podzielić się z uczestnikami naszym doświadczeniem dotyczącym wsparcia dla naszych Sąsiadów oraz zaprezentować działalność naszej firmy.

Tegoroczni prelegenci Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2022 r. 

źródło: https://www.eecpoland.eu/2022/pl/

Wszystkim uczestnikom i prelegentom EEC, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać i porozmawiać na temat przyszłości Polski i Europy serdecznie dziękujemy za owocną dyskusję. 


Wpisy powiązane

Eksport syren alarmowych do Indii

Eksport syren alarmowych do Indii

Inwestor z Indii podjął decyzję o ulepszeniu infrastruktury bezpieczeństwa poprzez inwestycję w polskie syreny alarmowe produkcji Digitex Sp. z o.o. Sp. k. System ostrzegania służy do alarmowania i ostrzegania mieszkańców o zbliżających się sytuacjach kryzysowych m.in. powodziach, pożarach, awariach przemysłowych lub atakach terrorystycznych. Najskuteczniejszą formą […]

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Digitex zaangażowany w pomoc Ukrainie

Read article in English Od początku wojny Digitex jest zaangażowany w pomoc Ukrainie. Przekazujemy naszym Sąsiadom konkretne produkty i urządzenia, które są potrzebą wojsk, straży pożarnej i zarządzania kryzysowego. Oprócz dostarczonych już tabletów, łopat, terminala Starlink, prądownic, węży i rękawic strażackich, firma dostarcza systemy alarmowania […]