Strona główna Aktualności Realizacje Bezpieczny Powiat Koniński

Bezpieczny Powiat Koniński

Bezpieczny Powiat Koniński

Budowa systemu wczesnego alarmowania i ostrzegania ludności

W dniu dzisiejszym Autoryzowany Partner marki digitex, firma FOKS, zakończył projekt rozbudowy systemu wczesnego alarmowania i ostrzegania ludności o zagrożeniach i sytuacjach kryzysowych, na terenie powiatu konińskiego. Rozbudowa systemu wczesnego ostrzegania odbyła się w ramach projektu „Bezpieczna aglomeracja konińska – rozbudowa systemu wczesnego ostrzegania”.

W ramach projektu zainstalowano:

  • 23 syreny alarmowe serii DSE o mocy 600 W,
  • 12 pulpitów sterujących DPS-4000 umożliwiających sterowanie syrenami w systemie digitexCZK/IP,
  • 9 mierników jakości powietrza DPM,
  • 3 stacje pogodowe Vaisala,
  • monitor wielkoformatowy 70″,
  • 12 radiotelefonów Motorola DM-4400 z zasilaczem buforowym DZB-12.

Wpisy powiązane

Kierunek Indie

Kierunek Indie

Indie inwestują w polskie syreny elektroniczne serii DSE. Zakończyliśmy wdrożenie pierwszego systemu alarmowania i ostrzegania ludności w sektorze przemysłowym, na rynku indyjskim. System został wdrożony w celu podjęcia działań mających na celu ostrzeżenie pracowników i pobliskich mieszkańców o zagrożeniu powodziowym.

Dbamy o bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo

Szanowni Państwo, Nadszedł czas, aby podsumować akcję bezpłatnego wsparcia technicznego, którą realizowaliśmy dla Państwa w marcu i w kwietniu 2020 r. Pierwszy raz w kilkudziesięcioletniej historii naszej firmy systemy ostrzegania ludności były tak intensywnie wykorzystywane do informowania mieszkańców za pomocą komunikatów głosowych. W tym czasie […]