Strona główna Aktualności Aktualności Zaproszenie na Międzynarodowe Targi SECUREX

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi SECUREX

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi SECUREX

Ostatnie wydarzenia na świecie potwierdzają, jak ważne staje się wykorzystywanie systemów alarmowania i ostrzegania ludności. Systemy alarmowe obejmują także zakłady dużego i zwiększonego ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej. Dotyczy to także innych obiektów niebezpiecznych takich jak instalacje przemysłowe, obiekty magazynowe, hurtownie, składy i inne, dowolne obiekty stacjonarne.

Targi Zabezpieczeń SECUREX to doskonała okazja do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Zapraszamy w dniach 25-28 kwiecień, na nasze stoisko nr 36, hala 8.

Zaprezentujemy Państwu:

  • zintegrowany cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP®. System umożliwia różne sposoby ostrzegania ludności na terenie zakładów przemysłowych i poza nimi. Ponadto, daje możliwość integracji innych systemów bezpieczeństwa, np. systemu p.poż, monitoringu substancji niebezpiecznych, dźwiękowego systemu ostrzegania, ekranów wielkogabarytowych LED. System jest zgodny z wytycznymi Szefa Obrony Cywilnej Kraju. Za jego opracowanie otrzymaliśmy nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa”. digitexCZK/IP® został wdrożony w wielu miejscach w Polsce oraz za granicą.
  • syreny elektroniczne serii DSE (od 300 W do 3000 W) do generowania sygnałów alarmowych i rozgłaszania komunikatów głosowych, idealne do pracy w środowisku przemysłowym o dużym natężeniu hałasu,
  • manipulatory przemysłowe serii DMO do szybkiego, lokalnego uruchamiania syren w sytuacji zagrożenia,
  • dźwiękowy system ostrzegawczy przeznaczony do rozgłaszania sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych na potrzeby bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie.

Wszystkie nasze systemy wykorzystują do komunikacji cyfrowe, szyfrowane media transmisyjne oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa przed dostępem osób niepowołanych.


Wpisy powiązane

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

digitexCZK/IP WAVE jest oprogramowaniem dyspozytorskim cyfrowego systemu alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP. digitexCZK/IP WAVE umożliwia dyspozytorowi natychmiastową reakcję w sytuacjach szczególnego zagrożenia oraz wymagających szybkiej interwencji. Oprogramowanie zawiera mapę danego regionu wraz z rozmieszczonymi na niej punktami alarmowymi.  W celu usprawnienia oprogramowania i uproszczenia zadań dyspozytorów nasi […]

Rozpoczęcie współpracy z Rosją

Rozpoczęcie współpracy z Rosją

W grudniu dostarczyliśmy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP® dla klienta przemysłowego w Rosji. Dostarczony system  składa się z oprogramowania digitexCZK/IP® Wave, 2 syren elektronicznych DSE-1200S, syreny elektronicznej DSE-3000S oraz lokalnego manipulatora sterującego DPS-4000. Ponadto, rozpoczęliśmy współpracę na rynku rosyjskim. W związku z tym, wyposażyliśmy […]