fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Nowe syreny alarmowe DSE w województwie śląskim

3 czerwca 2014 Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ogłosił wyniki kolejnego postępowania w przetargu nieograniczonym. Jako jedyna firma złożyliśmy ofertę spełniającą 100 punktów i tym samych wygraliśmy przetarg na dostawę 6 kompletów syren elektronicznych. Całość realizacji wykonamy do 30 czerwca 2014.
Nasze syreny serii DSE to nowoczesne, wysokiej mocy syreny alarmowe, które służą do ostrzegania i informowania ludności o zagrożeniach ekologicznych, militarnych, terrorystycznych, katastrofach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Zastosowanie:

  • Systemy ostrzegania i informowania ludności służb Zarządzania Kryzysowe,
  • Systemy selektywnego alarmowania OSP i PSP,
  • Systemy ewakuacyjne w zakładach przemysłowych, elektrowniach jądrowych, dużych obiektach handlowych, sportowych, bazach wojskowych.

Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]