fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Kolejny wygrany przetarg w województwie śląskim

Nowe syreny alarmowe DSE w województwie śląskim

3 czerwca 2014 Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ogłosił wyniki kolejnego postępowania w przetargu nieograniczonym. Jako jedyna firma złożyliśmy ofertę spełniającą 100 punktów i tym samych wygraliśmy przetarg na dostawę 6 kompletów syren elektronicznych. Całość realizacji wykonamy do 30 czerwca 2014.
Nasze syreny serii DSE to nowoczesne, wysokiej mocy syreny alarmowe, które służą do ostrzegania i informowania ludności o zagrożeniach ekologicznych, militarnych, terrorystycznych, katastrofach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Zastosowanie:

  • Systemy ostrzegania i informowania ludności służb Zarządzania Kryzysowe,
  • Systemy selektywnego alarmowania OSP i PSP,
  • Systemy ewakuacyjne w zakładach przemysłowych, elektrowniach jądrowych, dużych obiektach handlowych, sportowych, bazach wojskowych.

Wpisy powiązane

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Zakończyliśmy wdrożenie systemu alarmowania i ostrzegania ludności w 17 powiatach, w województwie mazowieckim. Przetarg został ogłoszony wiosną 2022. W ramach postępowania zamawiający oczekiwał dostawy syren alarmowych sterowanych transmisją radiową FDMA oraz Internet/LAN. Zgodnie z wymaganiami syreny powinny być wyposażone w moduł „text-to-speech”, umożliwiający zastąpienie „kanału […]

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]