Strona główna Aktualności Aktualności digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

Ukraina zainteresowana systemami alarmowania ludności.

Ubiegły tydzień spędziliśmy na Ukrainie. Wyjazd na Ukrainę zawsze jest świetną okazją do odwiedzenia pięknych miast, skosztowania wyśmienitej kuchni i poznania nowych, fantastycznych ludzi. Tak też było tym razem.

Podczas wyjazdu, mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi Partnerami oraz uczestniczyć w spotkaniach z nowymi, potencjalnymi klientami.

Była to już kolejna podróż na Ukrainę. Cieszymy się, że zaproponowane przez nas rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, na szybką ich realizację.

digitex „Słychać nas wszędzie!”


Wpisy powiązane

Litwa inwestuje w syreny digitexa

Litwa inwestuje w syreny digitexa

Informujemy, że początek roku rozpoczynamy eksportem na Litwę. W dniu wczorajszym zakończyliśmy projekt na dostarczenie 27 elektronicznych syren alarmowych serii DSE o mocy 900 W w wersji zewnętrznej. Dostarczone syreny posiadają specjalną zewnętrzną obudowę z wbudowanym ogrzewaniem, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, zgodnie […]

W poszukiwaniu zimy.. Kazachstan

W poszukiwaniu zimy.. Kazachstan

System alarmowania i ostrzegania ludności w Kazachstanie. Za nami druga podróż do Kazachstanu, tym razem przyprószonego śniegiem. Delegacja miała na celu poznanie potrzeb dotyczących projektowanego w Kazachstanie systemu alarmowania i ostrzegania ludności. Powstający system będzie miał zadanie nie tylko ostrzegać ludność podczas konfliktu zbrojnego, ale […]