Strona główna Aktualności Aktualności digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

Ukraina zainteresowana systemami alarmowania ludności.

Ubiegły tydzień spędziliśmy na Ukrainie. Wyjazd na Ukrainę zawsze jest świetną okazją do odwiedzenia pięknych miast, skosztowania wyśmienitej kuchni i poznania nowych, fantastycznych ludzi. Tak też było tym razem.

Podczas wyjazdu, mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi Partnerami oraz uczestniczyć w spotkaniach z nowymi, potencjalnymi klientami.

Była to już kolejna podróż na Ukrainę. Cieszymy się, że zaproponowane przez nas rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, na szybką ich realizację.

digitex „Słychać nas wszędzie!”


Wpisy powiązane

Arabia Saudyjska rozbudowuje system alarmowania ludności

Arabia Saudyjska rozbudowuje system alarmowania ludności

W Arabii Saudyjskiej powstaje coraz więcej nowych punktów alarmowych ostrzegających mieszkańców przed groźnymi zjawiskami atmosferycznymi m.in. ulewnymi deszczami, które bardzo szybko zmieniają ulice w rwące rzeki. Za nami kolejna realizacja projektu dotyczącego budowy systemu alarmowania ludności przy tamach przeciwpowodziowych. W ramach projektu dostarczyliśmy: 34 elektroniczne syreny […]

Dbamy o bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo

Szanowni Państwo, Nadszedł czas, aby podsumować akcję bezpłatnego wsparcia technicznego, którą realizowaliśmy dla Państwa w marcu i w kwietniu 2020 r. Pierwszy raz w kilkudziesięcioletniej historii naszej firmy systemy ostrzegania ludności były tak intensywnie wykorzystywane do informowania mieszkańców za pomocą komunikatów głosowych. W tym czasie […]