Strona główna Aktualności Aktualności digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

digitex ponownie na Ukrainie

Ubiegły tydzień spędziliśmy na Ukrainie. Wyjazd na Ukrainę zawsze jest świetną okazją do odwiedzenia pięknych miast, skosztowania wyśmienitej kuchni i poznania nowych, fantastycznych ludzi. Tak też było tym razem.

Podczas wyjazdu, mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi Partnerami oraz uczestniczyć w spotkaniach z nowymi, potencjalnymi klientami.

Była to już kolejna podróż na Ukrainę, do kraju który potrzebuje wsparcia w postaci systemów ostrzegania i alarmowania ludności.

Cieszymy się, że zaproponowane przez nas rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, na szybką ich realizację.

digitex “Słychać nas wszędzie!”


Wpisy powiązane

Piła dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Piła dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Trwa rozbudowa systemu szybkiego reagowania w stanach klęsk i katastrof oraz zabezpieczenie obszarów miejskich na terenie pilskiego Obszaru Strategicznej Interwencji …

W poszukiwaniu zimy.. Kazachstan

W poszukiwaniu zimy.. Kazachstan

Delegacja miała na celu poznanie potrzeb dotyczących projektowanego systemu alarmowania i ostrzegania ludności. Powstający system ma za zadanie nie tylko ostrzegać ludność podczas konfliktu zbrojnego, ale również informować o innych niebezpieczeństwach zagrażających życiu mieszkańców …