fbpx

Wyniki akcji dla OSP

Wyniki akcji dla OSP

Firma Digitex Sp. z o.o. Sp. k. w dniu 1 października 2020 roku ogłosiła akcję wspierającą rozwój OSP. Akcja Wybieram Bezpieczeństwo – Wybieram Digitex trwała do końca listopada 2020 roku i miała na celu zaangażowanie strażaków do autoprezentacji swojej jednostki OSP.

Zgłoszone prezentacje spełniły warunki regulaminu akcji. Wszystkie nadesłane filmy są wykonane z pomysłem i z ogromnym zaciekawieniem analizowaliśmy każdą produkcję. Wybór nie był łatwy i uważamy, że każda jednostka zasłużyła na nagrodę główną.

W związku z powyższym i chęcią pomocy jednostkom OSP firma Digitex  Sp. z o.o. Sp. k. podjęła decyzję o kontynuowaniu akcji. Oznacza to, że każda jednostka ma możliwość ponownego zgłoszenia i przystąpienia w następnej edycji.

Ogłaszamy, że laureatem tegorocznej edycji akcji Wybieram Bezpieczeństwo – Wybieram Digitex z wynikiem 60% głosów zostaje OSP SZCZUKA.

Ponadto, pragniemy poinformować, że nie potrafiliśmy przejść obojętnie obok pozostałych prezentacji.

Każda z OSP za zaangażowanie i pomysłowość otrzyma od nas drobny upominek oraz bon o wartości 300 zł netto. Bon będzie można wykorzystać do końca 2021 roku na zakup urządzeń marki Digitex.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji.

Zespół Digitex.


Playlista autoprezentacji OSP: