fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności WYBIERAM BEZPIECZEŃSTWO – WYBIERAM DIGITEX

WYBIERAM BEZPIECZEŃSTWO – WYBIERAM DIGITEX

WYBIERAM BEZPIECZEŃSTWO – WYBIERAM DIGITEX

Akcja wspierająca rozwój OSP „Wybieram Bezpieczeństwo – Wybieram Digitex”


Digitex Sp. z o.o. Sp. k. od wielu lat wspiera Ochotnicze Straże Pożarne. Co roku udzielamy darowizn finansowych na zakup sprzętu będącego wyposażeniem remiz i wozów strażackich. Uczestniczymy również w akcjach charytatywnych, m.in. w „Szlachetnej Paczce”, oraz w akcjach związanych z honorowym krwiodawstwem.

Ten rok jest wyjątkowy, trudny dla wszystkich, dla straży pożarnych, lekarzy, pielęgniarek, firm i dla każdego z nas. To właśnie obecna sytuacja związana z trwającą pandemią i walką o zdrowie zainspirowała nas do wyprodukowania bezdotykowych stacji kontroli temperatury SKT.

Kontynuując nasze dotychczasowe działania, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie akcji wspierającej rozwój OSP. Akcja zakłada przekazanie wybranej przez Komisję jednostce OSP Zintegrowanego Systemu Alarmowania i Ochrony Ludności DSP-50. W skład systemu wchodzi Stacja Obiektowa DSP-52BS wyposażona w radiotelefon Motorola VX-2100, antenę i terminal komórkowy DTG-53. Dodatkowo, po zamontowaniu ww. systemu, jednostka otrzyma roczny abonament usługi Jednoczesne Alarmowanie OSP w wersji Premium.


Jak przystąpić do Akcji „WYBIERAM BEZPIECZEŃSTWO – WYBIERAM DIGITEX”?

NAGRAJ FILM


Nagraj trwający maksymalnie 90-sekundowy film, który ukazuje remizę OSP, Strażaków Ochotników bądź akcję ratunkową.

Następnie umieść go na platformie YouTube (zgodnie z Zasadami udziału – Regulamin).

WYPEŁNIJ

FORMULARZ


Wprowadź dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu), dane korespondencyjne jednostki OSP zgłoszonej do akcji oraz link do wideoprezentacji.


Poniżej wprowadź wymagane dane i prześlij zgłoszenie do dnia 30.11.2020, do godz. 23:59.

ODBIERZ

SYSTEM


Komisja wyłoni laureata, który otrzyma System DSP-50 dla swojej jednostki OSP.

Przystępując do akcji, akceptujesz Regulamin.