fbpx

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

Firma Digitex Sp. z o.o. Sp. k. wyraża pełne wsparcie zarówno dla naszych wszystkich pracowników z Ukrainy, ich rodzin i bliskich, jak i dla całego kraju. 

Jesteśmy #solidarnizUkrainą i działamy tak, aby nasza pomoc była kompleksowa. Dlatego w ramach pomocy charytatywnej przekazaliśmy 7 wysokowydajnych tabletów, 280 łopat oraz terminal Starlink zapewniający odbiór Internetu satelitarnego. Dodatkowo, transport zawierał środki medyczne i lekarstwa od zaprzyjaźnionych wolontariuszy oraz syrenę alarmową DSE-900S wraz z pulpitem sterującym DPS-4000 przeznaczoną dla bazy wojskowej w Odessie.

Nasi pracownicy osobiście nadzorowali dostawę, aby trafiła do miejsca przeznaczenia.

W ramach wsparcia przekazaliśmy również system alarmowania i ostrzegania ludności dla miasta Charków.

„Dwie nowe syreny alarmowe serii DSE wraz z centralą alarmową DCA-4000 i dodatkowym pulpitem sterującym DPS-4000. Urządzenia w razie potrzeby mogą zostać przeniesione w nową lokalizację. Całość komunikuje się zdalnie z wykorzystaniem cyfrowej komunikacji radiowej, bez potrzeby korzystania z zewnętrznej infrastruktury komunikacyjnej, która w tej chwili jest mocno przeciążona i zawodna.”

 

#standwithUkraine #solidarnizUkrainą


Wpisy powiązane

DIGITEX na European Economic Congress

DIGITEX na European Economic Congress

W dniach 25-27 kwietnia 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC) w Katowicach. European Economic Congress, czyli Europejski Kongres Gospodarczy to forum otwartej debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki. Tegoroczna, już 14 edycja zrzeszyła ponad 5000 uczestników, 300 dziennikarzy i 700 […]

Digitex na Baltic Business Forum

Digitex na Baltic Business Forum

W dniach 23-24 maja 2022 roku uczestniczyliśmy w prestiżowym Baltic Business Forum (BBF) w Świnoujściu. Baltic Business Forum to forum otwartej debaty o gospodarce, geopolityce i samorządności. Hasłem przewodnim tegorocznej, już 14 edycji BBF jest „Energia dla odbudowy Ukrainy” oraz  współpraca gospodarcza w Regionie ABC – […]