fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

digitexCZK/IP WAVE jest oprogramowaniem dyspozytorskim cyfrowego systemu alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP.

digitexCZK/IP WAVE umożliwia dyspozytorowi natychmiastową reakcję w sytuacjach szczególnego zagrożenia oraz wymagających szybkiej interwencji. Oprogramowanie zawiera mapę danego regionu wraz z rozmieszczonymi na niej punktami alarmowymi

W celu usprawnienia oprogramowania i uproszczenia zadań dyspozytorów nasi inżynierowie opracowali dwie nowe funkcjonalności HARMONOGRAM i BIBLIOTEKA AUDIO. Nowe funkcje znacznie przyśpieszają i automatyzują pracę dyspozytorów.

system alarmowania ludności harmonogram


Biblioteka audio

Nowa zakładka BIBLIOTEKA AUDIO umożliwia wygodne zarządzanie całym zbiorem banków audio w systemie. Użytkownik oprogramowania digitexCZK/IP WAVE ma możliwość wgrania do 16 różnych plików audio bezpośrednio na serwer, a następnie uruchomienia ich na syrenie lub grupie syren.

Dodanie nowego pliku audio

System > Biblioteka audio


JEŚLI POSIADASZ WŁASNY PLIK AUDIO (.wav lub .mp3)

  1. Prześlij go do darmowej weryfikacji technicznej na digitex@digitex.pl.
  2. Następnie dodaj zweryfikowany plik do biblioteki audio i nadaj mu nazwę.
WYMAGANIA NA PLIK AUDIO
Typ pliku: .wav lub .mp3
Maksymalny czas trwania komunikatu: 180 s (3 min)
Ilość bitów : 8 lub 16
Typ dźwięku: mono
Maksymalny rozmiar pliku: 32 MB
Sampling: 8 kHz (preferowany) do 44,1 kHz
Pasmo: od 350 Hz do 5 kHz
Poziom maksymalny: -6 dB (0 dB - maksymalny możliwy poziom dźwięku przy nagrywaniu)


JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ PROFESJONALNY PLIK AUDIO

  1. Prześlij na digitex@digitex.pl tekst zawierający do 100 słów.
  2. Następnie dodaj otrzymany plik do biblioteki audio i nadaj mu nazwę.

Teraz możesz ustawić harmonogram ich automatycznego uruchamiania o wyznaczonych godzinach na wybranych punkach alarmowych.


Harmonogram

Zakładka HARMONOGRAM umożliwia użytkownikom oprogramowania digitexCZK/IP WAVE tworzenie harmonogramu odtwarzania komunikatu na syrenie alarmowej lub grupie syren. To rozwiązanie wspomaga i znacznie przyśpiesza pracę dyspozytorów oraz daje pełną kontrolę nad wygłaszanymi komunikatami.


Ustawienie harmonogramu

System > Harmonogram

Użytkownik oprogramowania digitexCZK/IP WAVE może skonfigurować 1000 różnych zdarzeń polegających na uruchamianiu wcześniej wgranych banków audio (System > Bibilioteka audio). Dodatkowo, w zakładce Harmonogram można wprowadzić tekst komunikatu głosowego za pomocą funkcji TTS (zmieniającej tekst na mowę). Zarówno komunikaty z plików audio jak i komunikaty z funkcji TTS mogą zostać uruchomione w określonym dniu i o określonej godzinie na wybranej syrenie lub grupie syren.

Ponadto, system poinformuje skonfigurowanego użytkownika mailem lub SMSem, gdy zakończy odtwarzanie komunikatu głosowego wygłoszonego zgodnie z harmonogramem.

WYMAGANIA TECHNICZNE:
Wersja oprogramowania digitexCZK/IP WAVE: od 1.65.51a (starsze wersje wymagają upgrade do najnowszej wersji)
Moduł sterujący w DCA-4000 lub RPD: PC-700 (starsze moduły wymagają wymiany na PC-700)
Powiadomienia SMS: wymagany moduł SMS


Aby zamówić upgrade oprogramowania zawierający nowe funkcjonalności (BIBLIOTEKA AUDIO I HARMONOGRAM) skontaktuj się z biurem handlowym digitex@digitex.pl lub 58 555 88 60.

Sprawdź jak wygłosić komunikat głosowy za pomocą oprogramowania digitexCZK/IP WAVE na wybranej syrenie alarmowej lub grupie syren.


Wpisy powiązane

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015. Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza […]

Digitex realizuje projekt dla Podlasia

Digitex realizuje projekt dla Podlasia

Digitex po raz kolejny potwierdza status lidera bezpieczeństwa narodowego. Rozpoczynamy realizację przetargu na dostawę syren alarmowych oraz modernizację obsługi systemu alarmowania w Województwie Podlaskim w Białymstoku. Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 15 lipca 2022 r. została podpisana umowa na rozbudowę systemu alarmowania i […]