fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności digitex na FIRETECH 2021

digitex na FIRETECH 2021

digitex na FIRETECH 2021

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach FIRETECH. W tym roku znajdziecie nas NA STOISKU 1-D84.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów technologii przeciwpożarowych i reagowania w sytuacjach kryzysowych FIRETECH. Targi odbędą się w dniach 15-18 czerwca 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie (Ukraina).  


⇒ Najnowsze rozwiązania z branży bezpieczeństwa pożarowego, reagowania w sytuacjach kryzysowych i ratownictwa na czerwcowych targach w Kijowie.

⇒ Spotkaj się z nami i porozmawiaj o syrenach alarmowych stosowanych w straży pożarnej, obronie cywilnej i sektorze przemysłowym.

⇒ Na wszystkie pytania w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim odpowie nasz specjalista Leon Bilecki.

Targi FIRETECH składają się z wystawy poświęconej m.in. ochronie przeciwpożarowej, BHP i sprzętu ratowniczego. We wszystkie dni targów odbywać się będą seminaria, fora i dyskusje przy okrągłym stole na istotne tematy. Wydarzenie zapewnia doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami, a także do bezpośredniej komunikacji z ekspertami z branży bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY!


Wpisy powiązane

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]