Strona główna Aktualności Aktualności digitex na FIRETECH 2021

digitex na FIRETECH 2021

digitex na FIRETECH 2021

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach FIRETECH. W tym roku znajdziecie nas NA STOISKU 1-D84.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów technologii przeciwpożarowych i reagowania w sytuacjach kryzysowych FIRETECH. Targi odbędą się w dniach 15-18 czerwca 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie (Ukraina).  


⇒ Najnowsze rozwiązania z branży bezpieczeństwa pożarowego, reagowania w sytuacjach kryzysowych i ratownictwa na czerwcowych targach w Kijowie.

⇒ Spotkaj się z nami i porozmawiaj o syrenach alarmowych stosowanych w straży pożarnej, obronie cywilnej i sektorze przemysłowym.

⇒ Na wszystkie pytania w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim odpowie nasz specjalista Leon Bilecki.

Targi FIRETECH składają się z wystawy poświęconej m.in. ochronie przeciwpożarowej, BHP i sprzętu ratowniczego. We wszystkie dni targów odbywać się będą seminaria, fora i dyskusje przy okrągłym stole na istotne tematy. Wydarzenie zapewnia doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami, a także do bezpośredniej komunikacji z ekspertami z branży bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY!


Wpisy powiązane

digitex na World Urban Forum (WUF11)

digitex na World Urban Forum (WUF11)

Ostatnie czerwcowe dni spędzamy w Katowicach, gdzie odbywa się Światowe Forum Miejskie – World Urban Forum (WUF11). World Urban Forum jest największym i najważniejszym wydarzeniem na świecie poświęconym rozwojowi miast i kreowaniu lepszej przyszłości. Organizowane jest pod patronatem ONZ. Tegoroczna, już 11 edycja, której hasło […]

Digitex na World Economic Forum w Davos

Digitex na World Economic Forum w Davos

Wyjątkowy tydzień za nami. Po Baltic Bussiness Forum udaliśmy się do Szwajcarii na World Economic Forum w Davos. World Economic Forum, czyli Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) to międzynarodowe forum na temat światowych gospodarek. WEF to spotkania polityków, biznesmenów i naukowców, które dążą do wypracowania porozumień […]