Strona główna Aktualności Realizacje Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt dotyczący “Zakupu i dostarczenia syren elektronicznych, wielofunkcyjnej stacji bazowej digitexCZK/IP z interfejsem graficznym do sterowania syrenami alarmowymi wraz z montażem i włączeniem do scentralizowanego systemu alarmowego miasta Świnoujście”.

Zakres prac obejmował dostawę, montaż i uruchomienie:

  • 5 syren elektronicznych DSE z głośnikami szczelinowymi, wyposażonych w cyfrowy moduł radiowy PC-550A (do systemu digitexCZK/IP) i radiotelefony:
    – 4 syreny DSE-900S o mocy 900 W i natężeniu dźwięku SPL 112 dB,
    – 1 syrena DSE-600S o mocy 600 W i natężeniu dźwięku SPL 109 dB,
  • centrali alarmowej DCA-4000 wyposażonej w radiotelefon Kenwood NX-720.

Zaimplementowany cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP oparty jest o sterowanie z wykorzystaniem adresowania IP oraz cyfrowej sieci radiowej w standardzie FDMA.


Wpisy powiązane

digitex na FIRETECH ‘2019 Ukraina

digitex na FIRETECH ‘2019 Ukraina

W dniach 7-11 października 2019 r. wraz z naszym Partnerem, firmą OPTIMA-KOMPLEX, uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach FIRETECH ‘2019. Wystawa ta dotyczyła pożarnictwa, ratownictwa, bezpieczeństwa przemysłowego …

digitex w malowniczym Kazachstanie

digitex w malowniczym Kazachstanie

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniach 1-4 października 2019 r. odbyliśmy pierwszą podróż biznesową do Kazachstanu. Podczas wyjazdu, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniach z naszymi Partnerami i Dystrybutorami …