Strona główna Aktualności Realizacje Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt dotyczący “Zakupu i dostarczenia syren elektronicznych, wielofunkcyjnej stacji bazowej digitexCZK/IP z interfejsem graficznym do sterowania syrenami alarmowymi wraz z montażem i włączeniem do scentralizowanego systemu alarmowego miasta Świnoujście”.

Zakres prac obejmował dostawę, montaż i uruchomienie:

  • 5 syren elektronicznych DSE z głośnikami szczelinowymi, wyposażonych w cyfrowy moduł radiowy PC-550A (do systemu digitexCZK/IP) i radiotelefony:
    – 4 syreny DSE-900S o mocy 900 W i natężeniu dźwięku SPL 112 dB,
    – 1 syrena DSE-600S o mocy 600 W i natężeniu dźwięku SPL 109 dB,
  • centrali alarmowej DCA-4000 wyposażonej w radiotelefon Kenwood NX-720.

Zaimplementowany cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP oparty jest o sterowanie z wykorzystaniem adresowania IP oraz cyfrowej sieci radiowej w standardzie FDMA.


Wpisy powiązane

Piła dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Piła dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Trwa rozbudowa systemu szybkiego reagowania w stanach klęsk i katastrof oraz zabezpieczenie obszarów miejskich na terenie pilskiego Obszaru Strategicznej Interwencji …

Syreny DSE-2400S na Łotwie

Syreny DSE-2400S na Łotwie

Miło nam poinformować, że dostarczyliśmy i wdrożyliśmy publiczny system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP na Łotwie. W ramach projektu zostały wybudowane nowe punkty alarmowe, składające się z nowoczesnych syren elektronicznych serii DSE-2400S z głośnikami szczelinowymi …