fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Cyfrowe syreny alarmowe serii DSE w Świnoujściu

Zakończyliśmy projekt dotyczący „Zakupu i dostarczenia syren elektronicznych, wielofunkcyjnej stacji bazowej digitexCZK/IP z interfejsem graficznym do sterowania syrenami alarmowymi wraz z montażem i włączeniem do scentralizowanego systemu alarmowego miasta Świnoujście”.

Zakres prac obejmował dostawę, montaż i uruchomienie:

  • 5 elektronicznych syren alarmowych serii DSE z głośnikami szczelinowymi, wyposażonych w cyfrowy moduł radiowy PC-550A (do systemu digitexCZK/IP) i radiotelefony:
    – 4 syreny DSE-900S o mocy 900 W i natężeniu dźwięku SPL 112 dB,
    – 1 syrena DSE-600S o mocy 600 W i natężeniu dźwięku SPL 109 dB,
  • centrali alarmowej DCA-4000 wyposażonej w radiotelefon Kenwood NX-720.

Zaimplementowany cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP oparty jest o sterowanie z wykorzystaniem adresowania IP oraz cyfrowej sieci radiowej w standardzie FDMA.


Wpisy powiązane

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]