Strona główna Aktualności Realizacje Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Świnoujście – nowe syreny już w systemie

Cyfrowe syreny alarmowe serii DSE w Świnoujściu

Zakończyliśmy projekt dotyczący „Zakupu i dostarczenia syren elektronicznych, wielofunkcyjnej stacji bazowej digitexCZK/IP z interfejsem graficznym do sterowania syrenami alarmowymi wraz z montażem i włączeniem do scentralizowanego systemu alarmowego miasta Świnoujście”.

Zakres prac obejmował dostawę, montaż i uruchomienie:

  • 5 elektronicznych syren alarmowych serii DSE z głośnikami szczelinowymi, wyposażonych w cyfrowy moduł radiowy PC-550A (do systemu digitexCZK/IP) i radiotelefony:
    – 4 syreny DSE-900S o mocy 900 W i natężeniu dźwięku SPL 112 dB,
    – 1 syrena DSE-600S o mocy 600 W i natężeniu dźwięku SPL 109 dB,
  • centrali alarmowej DCA-4000 wyposażonej w radiotelefon Kenwood NX-720.

Zaimplementowany cyfrowy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP oparty jest o sterowanie z wykorzystaniem adresowania IP oraz cyfrowej sieci radiowej w standardzie FDMA.


Wpisy powiązane

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

Nowa funkcjonalność w oprogramowaniu digitexCZK/IP WAVE

digitexCZK/IP WAVE jest oprogramowaniem dyspozytorskim cyfrowego systemu alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP. digitexCZK/IP WAVE umożliwia dyspozytorowi natychmiastową reakcję w sytuacjach szczególnego zagrożenia oraz wymagających szybkiej interwencji. Oprogramowanie zawiera mapę danego regionu wraz z rozmieszczonymi na niej punktami alarmowymi.  W celu usprawnienia oprogramowania i uproszczenia zadań dyspozytorów nasi […]

Rozpoczęcie współpracy z Rosją

Rozpoczęcie współpracy z Rosją

W grudniu dostarczyliśmy system alarmowania i ostrzegania ludności digitexCZK/IP® dla klienta przemysłowego w Rosji. Dostarczony system  składa się z oprogramowania digitexCZK/IP® Wave, 2 syren elektronicznych DSE-1200S, syreny elektronicznej DSE-3000S oraz lokalnego manipulatora sterującego DPS-4000. Ponadto, rozpoczęliśmy współpracę na rynku rosyjskim. W związku z tym, wyposażyliśmy […]