fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Digitex realizuje projekt dla Podlasia

Digitex realizuje projekt dla Podlasia

Digitex realizuje projekt dla Podlasia

Digitex po raz kolejny potwierdza status lidera bezpieczeństwa narodowego.

Rozpoczynamy realizację przetargu na dostawę syren alarmowych oraz modernizację obsługi systemu alarmowania w Województwie Podlaskim w Białymstoku.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 15 lipca 2022 r. została podpisana umowa na rozbudowę systemu alarmowania i ostrzegania ludności w województwie podlaskim. Projekt obejmuje demontaż starych, wysłużonych syren elektromechanicznych oraz dostawę, montaż, uruchomienie i konfigurację 60 fabrycznie nowych, cyfrowych syren alarmowych serii DSE o mocy 1200 W. Dodatkowo, w ramach tego przedsięwzięcia zostanie przeprowadzona modernizacja w 22 centralach alarmowych z dedykowanym oprogramowaniem dyspozytorskim digitexWAVE, który umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi punktami alarmowymi oraz dostęp do wszystkich danych gromadzonych przez system.

Województwo podlaskie jest województwem transgranicznym, położonym w północno-wschodniej Polsce i graniczy od wschodu z Białorusią, od północnego-wschodu z Litwą, a po stronie polskiej z trzema województwami: warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. To ważny projekt dla Podlasia, który znacząco poprawi bezpieczeństwo ludności i wzmocni istniejący tam system alarmowania.

Prace rozpoczęły się 15 lipca 2022 r. i potrwają do 30 listopada.


Wpisy powiązane

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015. Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza […]

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

Pomorskie z nowoczesnym systemem alarmowania

200 cyfrowych syren elektronicznych i 31 central alarmowych stanowi nowoczesny system alarmowania ludności w województwie pomorskim. To największa inwestycja w Polsce. Read article in English „Rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania ludności o zagrożeniach dla województwa pomorskiego”- taką nazwę nosi zrealizowany przez firmę Digitex projekt Pomorskiego […]