Strona główna Aktualności Realizacje Nowoczesny system ostrzegania w Kaliszu

Nowoczesny system ostrzegania w Kaliszu

Nowoczesny system ostrzegania w Kaliszu

W latach 2012-2013 na terenie najstarszego miasta w Polsce –  Kalisza uruchomiono najnowocześniejszy Cyfrowy System Ostrzegania i Alarmowania  Ludności  firmy digitexCZK/IP.

Obecnie zakończyliśmy zadanie dotyczące „Rozbudowy i modernizacji Centralnego Systemu Alarmowego miasta Kalisza dla funkcjonowania w sytuacjach zagrożeń stwarzanych przez gwałtowne zjawiska naturalne i techniczne”. W ramach projektu dostarczyliśmy syreny elektroniczne do punktów alarmowych wraz z montażem.

W efekcie w mieście zainstalowano 33 elektroniczne syreny alarmowe sterowane w oparciu o  system cyfrowej łączności radiowej DMR. Co istotne system ma rozwiązanie rezerwowe – czyli dodatkową centralę, która uruchamia się przy awarii  głównego systemu.


Wpisy powiązane

Syreny w drodze do Arabii Saudyjskiej

Syreny w drodze do Arabii Saudyjskiej

Arabia Saudyjska po raz kolejny inwestuje w polski system ostrzegania i alarmowania ludności. Projekt dotyczy wdrożenia systemu przeciwpowodziowego, który ma ochronić mieszkańców przed ewentualnymi powodziami lub podtopieniami …

Litwa inwestuje w syreny digitexa

Litwa inwestuje w syreny digitexa

Informujemy, że początek roku rozpoczynamy eksportem na Litwę. W dniu wczorajszym zakończyliśmy projekt na dostarczenie 27 elektronicznych syren alarmowych serii DSE o mocy 900 W w wersji zewnętrznej …