fbpx
Strona główna Aktualności Realizacje Jeziora Olsztyńskie w systemie bezpieczeństwa

Jeziora Olsztyńskie w systemie bezpieczeństwa

Jeziora Olsztyńskie w systemie bezpieczeństwa

Nowy system ostrzegawczy w warmińsko-mazurskim

Niezmiernie miło nam poinformować, że nad jeziorem Ukiel, Skand i Kortowskie nad bezpieczeństwem czuwa, zamontowany przez naszego Partnera, firmę Profkom, system ostrzegawczy.

System informuje i ostrzega użytkowników akwenów wodnych o aktualnie panujących warunkach pogodowych oraz zbliżających się niebezpiecznych zmianach warunków atmosferycznych.

System składa się z punktów alarmowych wyposażonych w:

  • stację pogodową,
  • syrenę alarmową serii DSE,
  • lampy ostrzegawcze,
  • tablice informacyjne,
  • kamery IP.

Sterowanie syrenami alarmowymi oraz lampami ostrzegawczymi realizowane jest poprzez funkcjonującą w Centrum Zarządzania Kryzysowego (Olsztyna i powiatu Olsztyńskiego) aplikację digitexCZK/IP.


Wpisy powiązane

Sława Ukrainie!

Sława Ukrainie!

Ponad 21000 – tyle razy w ciągu ostatniego roku zawyły syreny w Ukrainie ostrzegając przed nalotami i atakami rakietowymi. Najdłuższy alarm trwał 18 godzin i 43 minuty. To niestety tragiczny obraz wojny. Mija już rok od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę. DIGITEX od początku […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]