Strona główna Aktualności Realizacje Jednoczesne Alarmowanie OSP

Jednoczesne Alarmowanie OSP

Jednoczesne Alarmowanie OSP

Terminal komórkowy DTG-53, oprócz dotychczasowych funkcji wysyłania SMS lub dzwonienia CLIP na kolejne, zaprogramowane numery telefonów umożliwia dodatkowo natychmiastowe powiadomienie wszystkich Ochotników jednocześnie poprzez dzwonienie.
W przypadku alarmu pożarowego Terminal DTG-53 w pierwszej kolejności zainicjuje funkcję Jednoczesnego Alarmowania OSP, czyli dzwonienia naraz na wszystkie numery telefonów komórkowych. W kolejnej fazie terminal rozpocznie swoją normalną pracę, czyli powiadamiania na kolejno zaprogramowane numery telefonów.
Ochotnik, podczas otrzymywania nowego powiadamiania (dzwonienia) na jego telefon komórkowy musi odrzucić połączenie. W przeciwnym wypadku zostanie naliczona opłata dodatkowa. Jeśli Ochotnik nie odrzuci połączenia lub jego numer był zajęty, powiadomienie zostanie ponowione drugi raz po ok. 40 sekundach.

Zapraszamy na: alarmowanie.digitex.pl


Wpisy powiązane

Nowy nr alarmowy w JA OSP!

Nowy nr alarmowy w JA OSP!

w najbliższy poniedziałek tj. 8 lipca 2019 r. o godz. 10:00 zostanie uruchomiony nowy numer alarmowy w usłudze. W związku z powyższym, prosimy o dopisanie nr 58 739 52 99 do swoich kontaktów w telefonie …

Użytkownicy JA OSP

Użytkownicy JA OSP

W związku z przerwami w działaniu JA spowodowanymi niewłaściwym działaniem usługi operatora telekomunikacyjnego, podjęliśmy działania mające na celu wprowadzenie dodatkowego, awaryjnego numeru alarmowego …