fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015.

Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza on wysoką jakość procesów projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu świadczonych usług. Spełnianie uznanych i ważnych norm jakości zwiększa wiarygodność produktów i usług marki digitex na poziomie międzynarodowym.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości oraz współpracy pomiędzy działami, która znacząco wpływa na usprawnienie działania całej firmy.

Zwiększamy wydajność i poprawiamy zadowolenie naszych klientów, aby czuli się bezpiecznie nie tylko przy rozpoczęciu współpracy, ale również po jej zakończeniu, świadcząc obsługę posprzedażową.

 


Wpisy powiązane

DIGITEX PARTNEREM USPP

DIGITEX PARTNEREM USPP

Podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy z Ukraińskim Związkiem Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP). Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom. Ukraiński Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP) pod przewodnictwem Prezesa Anatolija Kinacha, byłego premiera Ukrainy, współpracuje z ponad 100 organizacjami […]

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Misją Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wymiana doświadczeń i kontaktów mająca na celu rozwój współpracy polsko-ukraińskiej. Digitex od pierwszego dnia wojny w Ukrainie nieustannie wspiera naszych sąsiadów. Skierowaliśmy cały potencjał produkcyjny, aby jak najszybciej pomóc zaatakowanej Ukrainie. Mamy nadzieję, że współpraca […]