fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015.

Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza on wysoką jakość procesów projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu świadczonych usług. Spełnianie uznanych i ważnych norm jakości zwiększa wiarygodność produktów i usług marki digitex na poziomie międzynarodowym.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości oraz współpracy pomiędzy działami, która znacząco wpływa na usprawnienie działania całej firmy.

Zwiększamy wydajność i poprawiamy zadowolenie naszych klientów, aby czuli się bezpiecznie nie tylko przy rozpoczęciu współpracy, ale również po jej zakończeniu, świadcząc obsługę posprzedażową.

 


Wpisy powiązane

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Zakończyliśmy wdrożenie systemu alarmowania i ostrzegania ludności w 17 powiatach, w województwie mazowieckim. Przetarg został ogłoszony wiosną 2022. W ramach postępowania zamawiający oczekiwał dostawy syren alarmowych sterowanych transmisją radiową FDMA oraz Internet/LAN. Zgodnie z wymaganiami syreny powinny być wyposażone w moduł „text-to-speech”, umożliwiający zastąpienie „kanału […]

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad […]