fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015.

Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza on wysoką jakość procesów projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu świadczonych usług. Spełnianie uznanych i ważnych norm jakości zwiększa wiarygodność produktów i usług marki digitex na poziomie międzynarodowym.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości oraz współpracy pomiędzy działami, która znacząco wpływa na usprawnienie działania całej firmy.

Zwiększamy wydajność i poprawiamy zadowolenie naszych klientów, aby czuli się bezpiecznie nie tylko przy rozpoczęciu współpracy, ale również po jej zakończeniu, świadcząc obsługę posprzedażową.

 


Wpisy powiązane

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej zasilanie syren alarmowych opiera się na nowoczesnych panelach fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Panele słoneczne, zwane również fotowoltaicznymi, są niezawodnymi urządzeniami, które przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Umieszczane są na dachach, słupach lub innych dostępnych powierzchniach w […]

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]