fbpx

IFRE-EXPO w Kielcach

IFRE-EXPO w Kielcach

W dniach 15-16 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO w Kielcach. Atmosfera tego wydarzenia była niesamowita, a liczba uczestników, która sięgnęła około 7500 osób, potwierdziła ogromne zainteresowanie branżą straży pożarnej i służb ratowniczych.

W uroczystym otwarciu targów wzięła udział kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej. Gen. bryg. Andrzej Bartkowiak, Komendant Główny PSP, miał zaszczyt przeprowadzić ceremonię inauguracji. W swoim przemówieniu podkreślił znaczenie takich wydarzeń w kontekście nieustannej modernizacji straży pożarnej. Ta deklaracja stanowi ważny sygnał dla całej branży, że rozwój i innowacje są kluczowymi elementami skutecznej ochrony przeciwpożarowej.

Podczas targów odbyła się odprawa kadry kierowniczej PSP, podczas której omawiano bieżące zadania i wyzwania stojące przed strażą pożarną w najbliższej przyszłości. 

Drugiego dnia targów kilkaset osób miało okazję wziąć udział w konferencji zorganizowanej przez Komendę Główną PSP. W trzech panelach dyskusyjnych poruszono kluczowe tematy, takie jak medyczne działania ratownicze w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, rozwój łączności w celu skutecznego alarmowania i ostrzegania ludności oraz wyzwania legislacyjne związane z ustawą o ochronie przeciwpożarowej w kontekście prewencji. 

Spotkania i rozmowy z delegacjami strażaków PSP i OSP z różnych krajów były niezwykle inspirujące. Wymiana doświadczeń i wiedzy otworzyła nowe możliwości nawiązania cennych kontaktów oraz współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa naszych społeczności.

Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji targów IFRE-EXPO. Jesteśmy pełni energii i gotowi kontynuować naszą misję, która polega na wspieraniu służb ratowniczych w poprawie bezpieczeństwa i skuteczności ich działań. Dzięki targom IFRE-EXPO zyskaliśmy nowe spojrzenie na nasze możliwości i potrzeby rynku, co pozwoli nam lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Bądźcie z nami na bieżąco, aby być świadkami naszych kolejnych inicjatyw i wydarzeń.


Wpisy powiązane

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad […]