fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Europejski Kongres Samorządów

Europejski Kongres Samorządów

Europejski Kongres Samorządów

Dostarczając od wielu lat zaawansowane systemy alarmowania i ostrzegania ludności mamy wiele doświadczeń, którymi możemy się podzielić i wesprzeć samorządy w poszukiwaniu najlepszych i skutecznych rozwiązań na rzecz bezpieczeństwa lokalnych społeczności.

Dlatego weźmiemy udział w VIII Europejskim Kongresie Samorządów, który odbędzie się w dniach 6 – 7 marca w Mikołajkach. Celem obrad jest rozwijanie współpracy i poszukiwanie najlepszych rozwiązań m.in. w sferze bezpieczeństwa. Swój udział w obradach zapowiedziało ok. 2000 uczestników.

W panelu dyskusyjnym „Pewne rozwiązania w niepewnych czasach – wykorzystanie nowych technologii w procesie zarządzania” wystąpi Prezes Zarządu firmy DIGITEX – Wojciech Pancer.

Wojciech Pancer przedstawi wnioski jakie wypływają z doświadczeń firmy DIGITEX, która od wielu lat projektuje, produkuje oraz wdraża systemy alarmowania i ostrzegania ludności m.in. na szczeblu samorządowym. Prezes przedstawi korzyści wynikające z implementacji takich rozwiązań technologicznych oraz ich wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia lokalnych społeczności. Wojciech Pancer omówi także nowe trendy i wyzwania, a także możliwości dalszego rozwoju technologicznego i współpracy z samorządami na rzecz zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa ludności.

Więcej na ten temat znajdziecie na naszym profilu na LinkedIn.