fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.
Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad 400 dyskusji panelowych dotyczących bezpieczeństwa, energetyki i polityki międzynarodowej.
Uczestnicy debaty odpowiedzieli na pytanie w jaki sposób należy reagować na nieprzewidywane sytuacje, takie jak inwazja Rosji na Ukrainę oraz jak powinna wyglądać współpraca między sektorem prywatnym, a międzynarodowymi instytucjami. Wśród panelistów znaleźli się m.in. Dan Smith – dyrektor SIPRI oraz były minister obrony Wielkiej Brytanii – Michael Fallon.
Dla naszej firmy, jest to idealna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń z ekspertami branżowymi oraz przedstawienia rekomendacji dla rynków zainteresowanych tematem systemów alarmowania wpływających na bezpieczeństwo ludności.


Wpisy powiązane

DIGITEX PARTNEREM USPP

DIGITEX PARTNEREM USPP

Podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy z Ukraińskim Związkiem Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP). Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom. Ukraiński Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP) pod przewodnictwem Prezesa Anatolija Kinacha, byłego premiera Ukrainy, współpracuje z ponad 100 organizacjami […]

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Misją Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wymiana doświadczeń i kontaktów mająca na celu rozwój współpracy polsko-ukraińskiej. Digitex od pierwszego dnia wojny w Ukrainie nieustannie wspiera naszych sąsiadów. Skierowaliśmy cały potencjał produkcyjny, aby jak najszybciej pomóc zaatakowanej Ukrainie. Mamy nadzieję, że współpraca […]