fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.
Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad 400 dyskusji panelowych dotyczących bezpieczeństwa, energetyki i polityki międzynarodowej.
Uczestnicy debaty odpowiedzieli na pytanie w jaki sposób należy reagować na nieprzewidywane sytuacje, takie jak inwazja Rosji na Ukrainę oraz jak powinna wyglądać współpraca między sektorem prywatnym, a międzynarodowymi instytucjami. Wśród panelistów znaleźli się m.in. Dan Smith – dyrektor SIPRI oraz były minister obrony Wielkiej Brytanii – Michael Fallon.
Dla naszej firmy, jest to idealna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń z ekspertami branżowymi oraz przedstawienia rekomendacji dla rynków zainteresowanych tematem systemów alarmowania wpływających na bezpieczeństwo ludności.


Wpisy powiązane

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej zasilanie syren alarmowych opiera się na nowoczesnych panelach fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Panele słoneczne, zwane również fotowoltaicznymi, są niezawodnymi urządzeniami, które przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Umieszczane są na dachach, słupach lub innych dostępnych powierzchniach w […]

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]