fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.
Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad 400 dyskusji panelowych dotyczących bezpieczeństwa, energetyki i polityki międzynarodowej.
Uczestnicy debaty odpowiedzieli na pytanie w jaki sposób należy reagować na nieprzewidywane sytuacje, takie jak inwazja Rosji na Ukrainę oraz jak powinna wyglądać współpraca między sektorem prywatnym, a międzynarodowymi instytucjami. Wśród panelistów znaleźli się m.in. Dan Smith – dyrektor SIPRI oraz były minister obrony Wielkiej Brytanii – Michael Fallon.
Dla naszej firmy, jest to idealna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń z ekspertami branżowymi oraz przedstawienia rekomendacji dla rynków zainteresowanych tematem systemów alarmowania wpływających na bezpieczeństwo ludności.


Wpisy powiązane

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

ZAKOŃCZYLIŚMY WDROŻENIE SYSTEMU ALARMOWANIA I OSTRZEGANIA LUDNOŚCI W 17 POWIATACH, W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM. Przetarg został ogłoszony wiosną 2022. W ramach postępowania zamawiający oczekiwał dostawy syren alarmowych sterowanych transmisją radiową FDMA oraz Internet/LAN. Zgodnie z wymaganiami syreny powinny być wyposażone w moduł „text-to-speech”, umożliwiający zastąpienie „kanału […]

DIGITEX PARTNEREM USPP

DIGITEX PARTNEREM USPP

Podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy z Ukraińskim Związkiem Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP). Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom. Ukraiński Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP) pod przewodnictwem Prezesa Anatolija Kinacha, byłego premiera Ukrainy, współpracuje z ponad 100 organizacjami […]