fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Misją Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wymiana doświadczeń i kontaktów mająca na celu rozwój współpracy polsko-ukraińskiej.

Digitex od pierwszego dnia wojny w Ukrainie nieustannie wspiera naszych sąsiadów. Skierowaliśmy cały potencjał produkcyjny, aby jak najszybciej pomóc zaatakowanej Ukrainie.

Mamy nadzieję, że współpraca z PUIG umożliwi nam szybsze wdrożenie systemów alarmowania i ostrzegania ludności w nieustannie atakowanej Ukrainie, a co za tym idzie zapewni bezpieczeństwo ludności cywilnej i wojsku.

Więcej na temat PUIG i jej działań znajdą Państwo na: https://www.pol-ukr.com/

certyfikat członkostwa

Wpisy powiązane

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania syren alarmowych: nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej zasilanie syren alarmowych opiera się na nowoczesnych panelach fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Panele słoneczne, zwane również fotowoltaicznymi, są niezawodnymi urządzeniami, które przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Umieszczane są na dachach, słupach lub innych dostępnych powierzchniach w […]

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

Digitex na PMRExpo 2023 w Kolonii

W dniach 28-30 listopada wraz z naszym niemieckim partnerem EuroBOS mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – PMRExpo 2023 w Kolonii. Targi, znane jako jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z dziedziny łączności, bezpieczeństwa i technologii informatycznych, okazały się platformą do prezentacji innowacyjnych […]