fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Misją Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wymiana doświadczeń i kontaktów mająca na celu rozwój współpracy polsko-ukraińskiej.

Digitex od pierwszego dnia wojny w Ukrainie nieustannie wspiera naszych sąsiadów. Skierowaliśmy cały potencjał produkcyjny, aby jak najszybciej pomóc zaatakowanej Ukrainie.

Mamy nadzieję, że współpraca z PUIG umożliwi nam szybsze wdrożenie systemów alarmowania i ostrzegania ludności w nieustannie atakowanej Ukrainie, a co za tym idzie zapewni bezpieczeństwo ludności cywilnej i wojsku.

Więcej na temat PUIG i jej działań znajdą Państwo na: https://www.pol-ukr.com/

certyfikat członkostwa

Wpisy powiązane

DIGITEX PARTNEREM USPP

DIGITEX PARTNEREM USPP

Podpisaliśmy porozumienie o wsparciu odbudowy Ukrainy z Ukraińskim Związkiem Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP). Digitex jest pierwszą polską firmą, która podpisała porozumienie w sprawie pomocy naszym Sąsiadom. Ukraiński Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców (USPP) pod przewodnictwem Prezesa Anatolija Kinacha, byłego premiera Ukrainy, współpracuje z ponad 100 organizacjami […]

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Digitex zgodny z ISO 9001:2015

Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy zgodni z wymaganiami ISO 9001:2015. Z przyjemnością informujemy, że firma Digitex pomyślnie przeszła audyt i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na następny rok, a tym samym potwierdziła jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie. Potwierdza […]