fbpx
Strona główna Aktualności Aktualności Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Digitex członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Misją Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wymiana doświadczeń i kontaktów mająca na celu rozwój współpracy polsko-ukraińskiej.

Digitex od pierwszego dnia wojny w Ukrainie nieustannie wspiera naszych sąsiadów. Skierowaliśmy cały potencjał produkcyjny, aby jak najszybciej pomóc zaatakowanej Ukrainie.

Mamy nadzieję, że współpraca z PUIG umożliwi nam szybsze wdrożenie systemów alarmowania i ostrzegania ludności w nieustannie atakowanej Ukrainie, a co za tym idzie zapewni bezpieczeństwo ludności cywilnej i wojsku.

Więcej na temat PUIG i jej działań znajdą Państwo na: https://www.pol-ukr.com/

certyfikat członkostwa

Wpisy powiązane

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Mazowieckie bezpieczniejsze o nowe 163 syreny alarmowe

Zakończyliśmy wdrożenie systemu alarmowania i ostrzegania ludności w 17 powiatach, w województwie mazowieckim. Przetarg został ogłoszony wiosną 2022. W ramach postępowania zamawiający oczekiwał dostawy syren alarmowych sterowanych transmisją radiową FDMA oraz Internet/LAN. Zgodnie z wymaganiami syreny powinny być wyposażone w moduł „text-to-speech”, umożliwiający zastąpienie „kanału […]

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Digitex na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to doroczne międzynarodowe spotkanie elit gospodarczych i politycznych odbywające się w pierwszej połowie września w ośrodku narciarskim i uzdrowiskowym Karpacz w południowo-zachodniej Polsce.Na tegorocznym Forum Ekonomicznym, który trwał od 6 do 8 września, pod hasłem „Europa w świetle nowych wyzwań” odbyło się ponad […]