fbpx

digitex członkiem BWA

digitex członkiem BWA

Rozwój międzynarodowego biznesu wymaga elastyczności, innowacyjności i umiejętności dostosowywania się do różnych potrzeb.

Z dumą informujemy, że DIGITEX przystąpił do Federalnego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego i Handlu Zagranicznego (BWA). Jest to ważny krok w naszej podróży rozwoju. 

Spotkanie z Federalnym Dyrektorem Zarządzającym BWA, Panem Ursem Unkaufem pozwoliło nam lepiej zrozumieć cele i strategie BWA oraz poznać możliwości rozwoju. Wzięli w nim udział Prezes firmy DIGITEX Wojciech Pancer, Export Manager Krzysztof Białk oraz Hanna Potulska z firmy Quanthan Consulting & Content Lab.

Przystąpienie do BWA jest dla naszej firmy kolejnym potwierdzeniem naszej gotowości do podejmowania wyzwań. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy mogli zbudować silne relacje biznesowe i rozwijać nasze działania eksportowe na nowych rynkach. 

Od samego początku istnienia, firma DIGITEX koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług, które mają wpływ na bezpieczeństwo ludności. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych produktów, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Skupiamy się na opracowywaniu innowacyjnych systemów alarmowania ludności, które umożliwiają szybkie i skuteczne ostrzeganie w przypadku zagrożeń naturalnych lub sytuacji kryzysowych.

Jesteśmy przekonani, że przystąpienie do BWA pozwoli nam jeszcze skuteczniej realizować nasze cele, umocni naszą pozycję na rynku międzynarodowym oraz otworzy nowe perspektywy. 

Z niecierpliwością oczekujemy na współpracę z innymi członkami BWA.


Wpisy powiązane

Syreny alarmowe w schronach – nowe rozwiązania

Syreny alarmowe w schronach – nowe rozwiązania

Dynamicznie zmieniające się zagrożenia, zarówno w sferze wojskowej, jak i cywilnej, sprawiły, że koniecznością jest ciągłe doskonalenie i adaptowanie systemów bezpieczeństwa. W odpowiedzi na te wyzwania oraz na liczne zapytania Klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty syreny alarmowe instalowane w schronach. System zarządzania informacją Naszym […]

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

DIGITEX wspiera Piechotę Morską z Odessy

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia oraz nagrody od 35. Oddzielnej Brygady Piechoty Morskiej imienia kontradmirała Mychajła Ostrogradskiego z Odessy. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy, która od samego początku wojny wspiera Ukrainę. Wyróżnienie dla Digitex otrzymali Prezes firmy Digitex, Wojciech Pancer oraz Dyrektor ds. […]