Zintegrowane Systemy Powiadamiania

Realizacje

digitex jest najbardziej znaną polską marką systemów ostrzegania ludności i łączności dla służb publicznych. Dzięki wysokiej jakości i profesjonalnym projektom urządzeń, produkowanych z myślą o tak wymagającym użytkowniku jak Zarządzanie Kryzysowe, Straż Pożarna czy Ratownictwo Medyczne, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych dotychczasowych klientów.

W czasie naszej wieloletniej współpracy z ww. służbami, wyposażyliśmy ponad 10 tys. jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w stacje obiektowe DSP-52 BS do systemu selektywnego alarmowania DSP-50 oraz ponad 2 tys. elektronicznych syren alarmowych DSE. Terminale statusów DTS-2000 i DTS-3000 pracują w kilku tysiącach samochodów ratowniczych (Pogotowia i Straży Pożarnej) w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy (w menu po lewej stronie).

Dużo informacji na temat naszych projektów można znaleźć również w dziale Media o nas, gdzie zamieściliśmy wiele artykułów z gazet opisujących nasze przedsięwzięcia.