Zintegrowane Systemy Powiadamiania

O nas

Przedsiębiorstwo

Digitex Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem Zintegrowanych systemów alarmowania i ostrzegania ludności. Produkty digitex’a to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.

Marka digitex

Wszystkie zintegrowane systemy powiadamiania produkowane są przez przedsiębiorstwo Digitex Sp. z o.o. sp. k. pod marką digitex. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 10 linii produktowych oznaczonych marką digitex. Są to głównie kompleksowe systemy ostrzegania ludności, urządzenia łączności radiowej, terminale samochodowe, systemy pagingowe. oprócz oferty opisanej na naszej stronie www. Digitex projektuje i produkuje urządzenia przeznaczone pod konkretne potrzeby naszych klientów.

Główni odbiorcy systemów digitex to Zarządzanie Kryzysowe (OC), Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne, inne służby, oraz zakłady przemysłowe.

Centrale telefoniczne Platan

Kompleksowa oferta firmy Platan w zakresie central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców – począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Najmniejsza oferowana przez Platan centralka pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji. Z produktów firmy Platan korzysta blisko milion Polaków.

Co trzecia centrala abonencka sprzedana w Polsce w 2009 r. powstała w firmie PLATAN!

Nasz udział w rynku central abonenckich wynosił w 2009 roku 37%, biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych central, co zapewniło nam pozycję lidera w krajowym rankingu. Udział ten wynosił 44% w przypadku central cyfrowych i sięgał aż 72% w przypadku małych centralek cyfrowych*.

Więcej informacji o centralach telefonicznych Platan na stronie www.platan.pl.

*Dane Instytutu Rynku Elektronicznego